Contacteer ons



Silpa Ceyssens, coördinator
Silpa.Ceyssens@objlimburg.be
0492/46 10 76

Khadija Yassir, cultuursensitieve ondersteuner
Khadija.Yassir@objlimburg.be
0474/04 77 86

Hatice Bayar, cultuursensitieve ondersteuner
Hatice.Bayar@objlimburg.be
0487/24 72 56

Tugba Kaya, cultuursensitieve ondersteuner
Tugba.Kaya@objlimburg.be
0491/90 31 46

Soumia Aattaoui, cultuursensitieve ondersteuner
Soumia.Aattaoui@objlimburg.be
0468/54 15 00

Dilara Karakaya, cultuursensitieve ondersteuner
Dilara.Karakaya@objlimburg.be
0489/22 68 28

Ayfer Muslu, cultuursensitieve ondersteuner
ayfer.muslu@objlimburg.be
0492/22.24.97

Onze contactgegevens

Stuur ons een bericht